Kare Göbek Orta Fırça

Butcher, Schörling Araçlarının Orta Fırçasıdır. Aracın alt orta kısmında bulunan 45x45 mm aparata direkt olarak takılır. Toplam Uzunluk: 1500 mm. (2x750mm) Fırça boyutları isteğe göre farklı ölçülerde yapılabilir. 120 kullanım saati garantilidir.

  • Ürün Kodu:
  • Ürün Etiketleri:

Yol Süpürme Fırçaları


Yol süpürme fırçaları, uygulanmakta oldukları alana özel olarak üretilmekte olan fırçalardır. Belirli özelliklere bağlı olarak isteğe özel de üretilmekte olan yol temizleme ve yol fırçaları, birçok alanın temizlenmesinde kullanılabilmektedir. Süpürme fırçalarının kullanılmakta olduğu alanlar; yol, park, kaldırımlar, bahçeler, depo ve benzeri geniş alanlardır. Bu alanlarda yol süpürme fırçalarını kullanmak mümkündür.

Süpürme fırçaları, kullanılmış oldukları alanlarda hem etkili hem de verimli bir temizlik sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Birbirinden farklı fırça çeşitleri kullanılarak daha kolay bir şekilde temizlik yapmak mümkündür. Sokak ve benzeri büyük alanların temizlenme işlemi büyük bir emek gerektirir. Yol süpürme araçları kullanılarak daha kısa sürede daha fazla alanın temizlenmesi sağlanmaktadır.

Yol süpürme fırçalarında ürün özellikleri büyük önem taşır. Süpürme fırçası alacak olan kişi genel olarak taban iç çapı ve taban dış çapına bakmaktadır. Taban boyu da fırçanın sahip olduğu kılların özellikleri için oldukça önemlidir. Fırçanın sahip olduğu özelliklere göre kılların belirli özelliklerini ayarlamak mümkündür. Peki yol süpürme fırçası nedir? Yol süpürme fırçaları çeşitleri nelerdir? Yol süpürme fırçaları hangi etkenlere göre tercih edilir? Süpürme fırçaları fiyatları ne kadardır?

Yol Süpürme Fırçası Nedir?


Yol süpürme fırçaları, geniş alanları temizlemek için kullanılmakta olan makinelere takılan fırçalardır. Yol süpürme fırçalarını uygulama alanına ve isteğe özel olarak üretmek mümkündür. Bu nedenle istenilen alana kolay bir şekilde uygun olan yol süpürme fırçası bulunabilmektedir. Yol süpürme fırçalarını hem kolay hem de hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Yol süpürme fırçaları; yol, park ve bahçe gibi ortak alanların bulunduğu yerler ile beraber otların, depo ve depoya benzer geniş alanların ve kaldırımların temizlemekte kullanılan fırçalardır. Çevre temizleme işlemi için büyük önem taşımakta olan yol temizleme araçlarının birbirinden farklı fırçaları bulunmaktadır. Bu nedenle istediğiniz fırçaları kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Yol süpürme fırçaları, belirli alanları temizlemek ile görevli olan araçlara takılmaktadır. Bu araçların temizlemekte olduğu alanlara göre kullanılmakta olan fırça çeşidi de değişiklik gösterir. Yol, park ve bahçeler için ayrı bir fırça kullanılırken depo ve benzeri alanlarda farklı çeşit bir fırça kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre süpürme fırçalarının şekilleri de değişiklik göstermektedir.

Etkili ve verimli bir şekilde görevlerini yerine getirmekte olan yol süpürme fırçalarının birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Bu fırçaların çeşitlerini hem hızlı hem de kolay bir şekilde temin etmek mümkündür. Temizlik ve yol süpürme fırçaları, kullanıldıkları alanlarda verimli ve etkili bir şekilde temizlik yapılmasını sağlayacak tasarıma sahiptir.

Yol Süpürme Fırçaları Çeşitleri Nelerdir?


Yol süpürme fırçaları çeşitleri, birbirinden farklı alanlar için özel olarak üretilmiş süpürme fırçalarıdır. Belirli alanlarda kullanılması gerekli olan yol süpürme fırçaları yer alır. Fırçaların kullanılma alanlarına göre şekilleri de değişiklik göstermektedir. Birbirinden farklı şekillere sahip olan fırçalar ile karşılaşmak mümkündür.

Süpürme fırçalarını silindir, panel ya da dairesel olarak ürütmek mümkündür. Genel olarak bu şekillerinin kullanılmakta olduğu süpürme fırçaları, kullanıldıkları alanlarda daha etkili ve verimli bir temizlik sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Özel olarak üretilmekte olan yol süpürme fırçaları, kullanılan yol süpürme aracına özel olarak da üretilebilmektedir.

Yol süpürme fırçaları panel şeklinde de olabilir. Panel şeklinde bulunan parçalar, düz ve kolay temizlenecek alanları temizlemek için kullanılmakta olan süpürme fırçası çeşitlidir. Belirli alanlara girerek temizleme işleminde bulunmakta olan yol fırçası çeşidi ise silindir yol fırçalarıdır. Silikon yol fırçaları, değişik yapı özelliklerine sahip olmaları nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Yol süpürme orta fırçaları, aralarda bulunan yerleri temizleme işlemini üstelenen yol süpürme fırçası çeşididir. Yol süpürme orta fırçası bulunduğu gibi yol süpürme yan çelik fırçası da tercih edilmektedir. Sıklıkla tercih edilmekte olan yol süpürme orta fırçaları, farklı temizleme uçları ile yapılarak daha verimli bir temizleyici haline getirilebilir.

Yol Süpürme Fırçaları Hangi Araçlarda Kullanılmaktadır?

Dünya genelinde birçok firma yol süpürme aracı üretimi yapmaktadır. Önemli bir Pazar olan olan yol temizleme sektöründe ülkemizin de önemli markaları bulunmakta ve bu markalar hem ülkemizdeki yolların temizliğinde kullanılmakta hem de dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir. Erdemli, Çeksan, Katmerciler, Koluman, Kademe, Hamarat gibi araçlar ülkemizin önemli markalarıdır. Bunun dışında; Hako, Scarab, Ravo, Schörling, Johnson, Dulevo, Azura, Karcher, Butcher, Schmidt, Swingo, Clingo,Nilfisk, Tennant, Tenax, Tisan, Bobcat, Green Machine dünya çapında önemli markalardır. Bu Yol Süpürme Makineleri dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.

Yol Süpürme Fırçası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Yol süpürme fırçaları, birbirinden farklı hususlar göz önüne alınarak tercih edilmektedir. Süpürme fırçalarının yanlış alanlarda kullanılması sonucunda hem temizlenmesi gerekli olan alan istenildiği gibi temizlenemez. Bu nedenle fırça seçerken belirli etkenlere dikkat edilmesi, incelenmiş olan alanın özelliklerine göre fırça çeşidinin seçilmesi gerekmektedir.

Yol süpürme fırçası, öncelikle kullanılacak alanın özelliklerine göre seçilmesi gerekli olan fırçalardır. Ortam için uygun olan fırça bulunduktan sonra ise yol süpürme fırçasının araca uygun olup olmadığına bakılması gerekir. Çevreyi temizleme işleminde büyük bir etkiye sahip olan yol süpürme fırçalarının hem ortam hem de araç için uygun olduğu belirlendikten sonra yol temizleme işlemine rahat bir şekilde başlanabilir.

Yol fırçalarının özelliklerini değiştirmek mümkündür. Birçok araca ve ortama özel olarak yapılmakta olan yol süpürme fırçası bulunmaktadır. Kullanılacak olan fırçanın taban iç çapı ile taban dış çapı belirli bir ölçüye sahiptir. Bu nedenle kıl çakım şekli ile kıl yoğunluğu fırça tabanının özelliklerine göre belirlenmektedir.

Yol süpürme fırçalarının kıl kalınlığı da belirli bir miktar arasında bulunmaktadır. Kıl kalınlığı ile kıl boyu özellikleri birbirine benzemektedir. İstenilen fırça çeşidi belirlendikten sonra süpürme fırçaları üzerinde yer alan kıl çakım şekli ve kıl yoğunluğun belirleyerek hangi çeşit bir yol süpürme fırçasına ihtiyacınız olduğunu kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Ürün kodlarından faydalanarak yapılacak olan işlemlerin daha kolay bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yol Süpürme Fırçaları Fiyatları Ne Kadardır?


Yol süpürme fırçaları fiyatları, birbirinden farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle yol süpürme fırçası fiyatları hakkında kesin bir bilgi belirtmek mümkün değildir. Yol süpürme fırçaları, fırçaların sahip olduğu belirli özelliklere göre artış ya da azalış göstermektedir. Yol süpürme fırçasının sahip olduğu bu özelliklere bakılarak fırça fiyatı hakkında belirli bir tahminde bulunulabilir.

Genel olarak yan fırça veya ön fırça fiyatları orta fırça fiyatlarına göre daha uygundur. Erdemli, Dulevo gibi yol süpürme araçlarının orta  fırçalarının fiyatları daha yüksektir. Ülkemizde çelik fiyatları diğer ülkelere göre daha makuldür. Bu sebeple ülkemizde yapılan üretimlerde en makul fiyatlar yan çelik fırça fiyatlarıdır.

Fırça fiyatlarını etkileyen en önemli unsur fırçanın büyüklüğü, yani ağırlığıdır. Fırça maliyeti hesaplanırken kullanılan malzemenin miktarı ve işçilik maliyeti belirleyici olmaktadır.

Yol süpürme fırçalarının fiyatlarında artış ya da azalışına neden olan ikinci husus, fırçalarda kullanılmakta olan kılların çakım şekli ve kılların yoğunluğudur. Kıl çakım şekil ve yoğunluğu değiştiği zaman süpürme fırçası fiyatları da değişiklik gösterir. Bu nedenle süpürme fırçası alacak olan kişilerin daha önceden kılların çakım şekli ve yoğunluğuna göre meydana gelmekte olan fiyat değişimini göz önünde bulundurmaları gerekir.

Yol fırçalarının fiyatlarında değişime neden olan bir diğer husus ise fırçaların çeşitleridir. Fırça çeşitleri değiştiği zaman fırçaların özelliklerinde de değişimler meydana gelir. Fırça özelliklerinde meydana gelen değişim ise süpürme fırçası fiyatlarında artış ya da azalışa neden olmaktadır. Yol fırçası fiyatlarının değişimine neden olan etkenleri bilerek daha kolay bir şekilde fırça seçimi yapabilirsiniz.

Yol fırçası almak isteyenlerin süpürme fırçası fiyatları hakkında bilgi edinmesi büyük önem taşımaktadır. Hangi özelliklerin nasıl fiyat değişimine neden olduğunu bildikten sonra uygun fiyatlı olan yol süpürme fırçasını bulmak ve temin etmek daha kolay hale gelir.

Özellikle son iki senedir dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci nedeniyle ham madde fiyatları son derece yükselmiş olup, halen de yukarı yönlü artışı devam etmektedir. Bu yüzden özellikle son iki yıldır fırça maliyeleri ve fiyatları çok yükselmiştir.

Ancak buna rağmen ülkemizde yapılan üretim gerek kalite gerek fiyat konusunda son derece makuldür. Kaliteli ürünler ülkemizde çok makul fiyatlara satılmaktadır.

OSB Bazaar resmi web sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarımız ile bize ulaşarak yol süpürme fırçası fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Erdemli orta fırça ve daha başka birçok yol süpürme fırçası hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yol Süpürme Fırçası Firması

Şehirlerimizin temizliği ve sağlıklı bir çevrede yaşamamızı sağlayan Yol süpürme fırçaları son derece önemlidir. Sürtünmeden dolayı ömrü dolan ve belirli periyotlarda değiştirilmesi gereken yol süpürme fırçaları günümüzde önemli bir ihtiyaçtır.

Yol süpürme fırçaları üretimi konusunda ülkemiz önemli ülkelerden birisidir. Özellikle fiyat/kalite dengesi gözetildiğinde ülkemiz üreticileri yurt dışı firmalarını cezbetmektedir. Yurt dışı firmaları sahip olduğu; Hako, Scarab, Schmidt, Bucher, Ravo, Johnson, Dulevo, Azura, Karcher, Nilfisk gibi araçların fırçalarını gerek kendi fabrikalarından gerekse de Fayat, Isal gibi büyük firmaların fabrikalarından, bu araçların kendi fabrikalarından satın aldıklarında çok yüksek maliyelerle karşılaşmaktadır. Ancak özellikle firmamızın fiyatları bu fabrikalara göre çok makuldür. Aynı kalite, hatta çoğu zaman daha kaliteli fırçalar firmamızca çok daha iyi fiyatlara satılmaktadır. Bu araçların fabrikaları Avrupa’da bulunmaktadır. Bu nedenle işçilik maliyeti ve diğer maliyetler ülkemize göre çok yüksektir. Kaldı ki bizim işçiliğimiz bu fabrikalara göre çok daha iyidir. Müşterilerimiz de her seferinde kalitemizden memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Bahsetmiş olduğumuz sebeplerden dolayı, son yıllarda Yol Süpürme Aracı Fırçalarının ihracatında önemli artışlar gözlenmiştir. Dünyanın birçok ülkesinde ülkemiz markalı fırçalar şehirleri güvenle temizlemektedirler. Böylelikle hem ülkemizin ihracatına ve ekonomisine hem de ülkemizin tanıtımına önemli katkıda bulunmaktayız.

OSB Bazaar olarak engin tecrübemiz ve güvenle Yol süpürme fırçaları satışlarımız dünya çapında devam etmektedir. Resmi web sitemiz üzerinde yer alan iletişim yollarıyla bize ulaşarak süpürme fırçası fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Erdemli orta fırça, Dulevo ana fırça, Johston yan fırça, 400 mm. yan çelik fırça ve daha başka birçok yol süpürme fırçası hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilir bu fırçaları en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Yol süpürme fırçası hangi maddelerden üretilir?

Yol Süpürme Fırçaları, kullanım yeri, kullanım şekli, yol durumu, yoldaki kir durumuna göre farklı malzemelerden üretilebilmektedir.

Yol Süpürme Araçlarında kullanılan fırçalar Genel olarak:

1- Plastik (polipropilen),

2- Çelik

3- Plastik (pp) çelik karışık olarak üç çeşit üretilmektedir.

Bu malzemelerin de beli başlı standartları vardır. Polipropilen malzemenin fırçanın verimli ve uzun ömürlü olabilmesi için belirli bir akışkanlıkta olması gerekir. Polipropilen akışkanlığı 3-5 mfi standardında olmalıdır.

Çelik malzeme ise yol süpürme fırçaları için ezilmiş çelik tel olarak üretim yapılmaktadır. Buradaki kaliteyi Karbon seviyesi belirlemektedir.

Kullanım ve tercihe göre naylon ve polyester ve  Abrasive malzemeden de üretimi yapılabilmektedir.

Naylon malzemeden üretimimiz vardır. Ancak polyester malzemede Türkiye’de fırça üretimi için kullanılmamaktadır. Naylon ve polyester malzemeden yapılan fırçaların fiyatları Polipropilen fırçalara göre daha yüksektir. Çünkü maliyetleri yüksektir.

Abrasive malzeme ise aşındırıcı malzemedir. Her yerde kullanılmaz. Temizlenmesi imkansız olan zeminler için kullanılır. Abrasive fırçalar bir nevi zemine zımpara atmaktadır. Abrasive malzeme pahalı bir malzeme olduğundan Abrasive fırçaların fiyatları diğer fırçalardan daha yüksektir.

Johnston, Bucher, Schörling, Scarab gibi araçlarda kullanılan yan fırçalar genellikle çelikten imal edilirler. Çünkü çelik fırçaların mukavemetleri son derece yüksektir. Bahsettiğimiz gibi Johnston Yan Çelik fırça, Scarab Yan Çelik fırça, 400 mm. yan çelik fırça bu fırçaların en yaygınıdır. Bu araçlarda kullanılan yan fırçalar sadece plastik olarak tercih edilmezler. İsteğe bağlı olarak plastik+çelik karışımı olarak üretilmektedirler.

Hako, Schmidt, Swingo, Clingo, Azura gibi araçlarda kullanılan ön fırçalar genellikle plastikten imal edilirler. Hako ön fırça, Schmidt Swingo 200 marka araçların fırçaları genellikle Plastik (polipropilen), olarak imal edilirken, Plastik (pp) çelik karışımı olarak da imal edilirler. Yine isteğe bağlı olarak çelikten de imal edilebilmektedirler.

Erdemli, Dulevo, Schörling, Scarab gibi yol süpürme araçlarında kullanılan ve ana fırça olarak da adlandırılan orta fırçalar Plastik (polipropilen), malzemeden imal edilirler. İsteğe bağlı olarak Plastik (pp) çelik karışık olarak da imal edilirler. Ancak bu fırçalar çelik olarak imal edilmez. Erdemli orta Fırça ve Dulevo Ana Fırça tamamen plastik malzemeden imal edilen fırçalardır.

OSBBazaar olarak engin tecrübemiz ve güvenle size en uygun fırçanın hangisi ve hangi tür malzemeden imal edilmiş olması gerektiğine resmi web sitemiz üzerinde yer alan iletişim yollarıyla bize ulaşarak süpürme fırçası fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yol süpürme fırçaları hangi ölçülerde üretilir?

Ön fırçalar çok çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Ön fırça ölçüleri genel olarak: 30x390 mm, 130x400 mm, 180x600 mm, 180x800 mm, 55x600 mm, 255x800 mm. olarak üretilmekte olup kullanım ve tercihe göre iç ve dış çaplarda değişiklik yapılabilmektedir.

Ayrıca kullanımda olan fırça ölçüleri aşağıdaki gibidir:

İç çap: 72 mm , 76 mm, 110 mm,114 mm, 128 mm,130 mm,160 mm.,162 mm, 178 mm, 180 mm, 203 mm, 220 mm, 254 mm, 255 mm,

Dış çap 300 mm’ den başlayıp 900 mm ’ye kadar ulaşmaktadır.

Yine kıl kalınlıkları tercihe göre farklı ölçülerde imal edilebilmektedir.

Yan fırça ölçüleri genel olarak 300 mm yan çelik fırça, 400 mm yan çelik fırça ve 450 mm yan çelik fırça olarak yapılmaktadır. Kullanım ve tercihe göre farklı ölçülerde imalat yapılabilmektedir.

Ayrıca kullanımda olan fırça ölçüleri aşağıdaki gibidir.:

320 x 80 x 500 mm, 320 x 80 x 500 mm, 320 x 80 x 600 mm, 350 x 80 x 600 mm, 400 x 100 x 700 mm, 420 x 200 x 720 mm, 450 x 200 x 750 mm, 490 x 320 x 800 mm, 490 x 840 mm, 520 x 250 x 850 mm, 520 x 250 x 880 mm, 770 x 1100 mm,

Orta fırçalar çok çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Orta fırça ölçüleri genel olarak: 40x40x1300 mm, 45x45x1500 mm, 50x50x1300 mm olarak imal edilmektedir. Kullanım ve tercihe göre farklı ölçülerde imalat yapılabilmektedir.

Ayrıca kullanımda olan fırça ölçüleri aşağıdaki gibidir.:

46 x 350 x 750, 46 x 400 x 750 mm, 47 x 380 x 650 mm, 51 x 400 x 1000 mm, 51 x 510 x 750 mm, 51 x 550 x 750 mm, 51 x 550 x 800 mm, 51 x 600 x 1000 mm, 51 x 600 x 1200 mm, 51 x 600 x 800 mm, 51 x 550 x 1000 mm, 51 x 800 x 1150 mm,

Yol süpürme fırçasının kullanım ömrü ne kadardır?

Yol Süpürme araçlarında kullanılan yol süpürme fırçaları zeminle temas ettiğinden dolayı kullanım esnasında sürtünmeye maruz kalırlar. Bu yüzden belirli periyotlarda ve belirli bir süre kullanıldıktan sonra yenileriyle değiştirilmeleri gerekmektedir. Kısacası her fırçanın bir kullanım ömrü vardır. Kullanım süresini tamamlayan fırçalar etkisini kaybederler ve sağlıklı bir temizlik yapamazlar.

Yol süpürme fırçaların ömrünü belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bunları başlıklar halinde inceleyecek olursak:

1- Kullanıldığı yere göre: Yol süpürme fırçaları şehirlerin durumuna göre farklı yollarda kullanılırlar. Genellikle asfaltta kullanılan fırçalar, şehrin yapısına göre beton veya toprak zeminde de kullanılabilmektedirler. Dolayısıyla genellikle asfalt zeminler için üretilen fırçaların toprak zeminde kullanılması durumunda fırçaların ömürleri daha kısa olacaktır. Bunun için fırça tercih edilirken kullanılacak zemin de hesaba katılmalı, özel zeminlere göre özel üretim yaptırılmalıdır. Örneğin toprak zeminde kullanılacak fırça için asfaltta kullanılacak fırça temin edilmemeli, üreticinize bu durum bildirilerek daha uygun fırça üretimi yaptırılmalıdır.

2- Yollardaki Kir Durumu: Bazı yerlerde veya bölgelerde normalden fazla kir bulunabilir. Bazı bölgelerde çamur, yaprak gibi temizlenmesi zorunlu olan çöpler olabilir. Duruma göre bunun gibi zor kirlerin temizlenmesi için üreticinize durum bildirilerek en uygunu fırçanın temin ettirilmesi gerekir. Bahsettiğimiz gibi farklı çöplerin olduğu yerlerde standart fırçalar kullanmak hem temizliğin yapılamamasına hem de fırça ömrünün kısa olmasına sebebiyet verir. Örneğin asfaltta gayet iyi iş çıkaran standart ölçülerdeki Hako ön fırça, çamurlu yollarda kullanılması durumunda işlevini yitirebilir. Dolayısıyla çamurlu yolda kullanılacak Hako ön fırçanın kıl kalınlığını çamura göre ayarlamak gerekir.

3- Kıl Kalınlığı: Kıl kalınlığının kullanım yerine ve zemine göre üretilmesi gerek fırça ömrü açısından gerekse de etkin bir temizlik açısından son derece önemlidir. Örneğin asfaltta gayet iyi iş çıkaran standart ölçülerdeki Bucher orta fırça, çamurlu zeminde verimi ve fırça ömrü düşer. Dolayısıyla farklı şartlarda kullanılacak Bucher orta fırçanın etkinliği ve verimliliği, kıl kalınlığı yükseltilerek artırılabilir.

4- Kullanılan malzemenin kalitesi: Fırça ömrünü belirleyen en önemli unsur şüphesiz fırçaların kalitesidir. Farklı üreticiler tarafından farklı kalitelerde üretebilen fırçaları ömürleri şüphesiz aynı olmamaktadır. Yukarıda fırçalarda kullanılan malzemelerin kalitesini nelerin belirlediğinden bahsetmiştik. Bu bağlamda maliyetleri düşürmek açısından kaliteden ödün veren üreticilerin ürettikleri fırçaların ömürleri de kısa olmaktadır.

5- Çevresel faktörler: Ülkeden ülkeye çevresel faktörler farklılık göstermektedir. Rusya gibi sıcaklıkların çok düşük olduğu ülkelerde fırçaların muhafazasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşanmazken, sıcaklığın aşırı yüksek olduğu Katar gibi güney yarım küredeki ülkelerde aşırı sıcaktan dolayı fırçalarda bozulmalar olabilmektedir. Bu tip ülkelerde sıcaklık da hesaba katılarak sıcağa dayanıklı fırça üretimi yapılmalıdır. Yine yağış, sıcaklık, toz, darbe, araçların yapısı, montaj, bakım işçiliği, güneşe maruz kalma fırça ömrünü etkileyen etmenler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ne Yapılmalı?

Hako ön fırça, Erdemli orta fırça, Azura ön fırça gibi plastikten imal edilen fırçalar kesinlikle güneşli ortamda muhafaza edilmemeli, montajı uzman personelce yapılmalı kullanım şartlarına riayet edilmelidir. Johnston yan çelik fırça , Scarab yan çelik fırça, 400 mm. yan çelik fırça gibi çelik fırçalar ise kesinlikle nemli ortamlarda muhafaza edilmemelidir. Montajı uzman personelce yapılmalı kullanım şartlarına riayet edilmelidir.

OSBBazaar olarak engin tecrübemiz ve güvenle size en uygun fırçanın hangisi olduğu ve hangi fırçanın hangi şartlarda kullanılması gerektiğine resmi web sitemiz üzerinde yer alan iletişim yollarıyla bize ulaşarak süpürme fırçası fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yol süpürme fırçası nerelerde kullanılır?

Yol Süpürme Fırçaları; Erdemli, Hako, Scarab, Ravo, Schörling, Johnson, Dulevo, Azura, Karcher, Butcher, Schmidt, Swingo, Clingo,Nilfisk, Tennant, Tenax, Tisan, Bobcat, gibi yol süpürme araçlarında, asfalt, beton ve toprak zeminlerde kullanıldığı gibi Karcher süpürücülerin küçük modellerinde  iş yeri ve otel gibi işletmelerin temizliğinde de kullanılmaktadır. Genel olarak yol süpürme fırçaları: yol,park, kaldırımlar, bahçeler, depo ve benzeri yerlerde kullanılır.

Yol süpürme fırçalarını nerelerden alabilirim?

www.osbbazaar.com resmi sitemizden bizimle iletişime geçerek istediğiniz marka ve model yol süpürme fırçalarını güvenle temin edebilirsiniz. Üreticiden Kare Göbek Orta Fırça